
Xtreme XPS550N 200W ATX Power Supply Price in Bangladesh
Product Code: PSU890365582
৳1,250
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Xtreme XPS550N 200W ATX Power Supply Power: Not specified Modular: Not specified Fan Size: Not specified Efficiency Rating: Not specified Form Factor: Not specified Features: None
Specification
| Key Features | |
| Continuous Power | 200W |
| Fan Size | 120mm |
| Lighting Effect | N/A |
| Input | |
| Voltage | 100 - 240V |
| Frequency Range | 50Hz – 60Hz |
| Current | 100 - 240 VAC |
| Output | |
| Modular Type | Non-Modular |
| Total Power | 200-Watt |
| Connector | |
| PCI-E | 8pin |
| SATA | 4pin |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 2 Years |








