
Xtreme XJOGOS JPS300G 300W ATX Power Supply Price in Bangladesh
Product Code: PSU502645659
৳1,800
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Xtreme XJOGOS JPS300G 300W ATX Power Supply Power: Not specified Modular: Not specified Fan Size: Not specified Efficiency Rating: Not specified Form Factor: Not specified Features: None
Specification
| Key Features | |
| Continuous Power | 300W |
| Fan Size | 120mm |
| Lighting Effect | N/A |
| Input | |
| Voltage | 220V |
| Output | |
| Modular Type | Non-Modular |
| Total Power | 300-Watt |
| Connector | |
| PCI-E | 4pin |
| SATA | 5pin |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 2 Years |








