
Xigmatek Odin 500W 80 Plus Power Supply Price in Bangladesh
Product Code: PSU951099611
৳4,200
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Xigmatek Odin 500W 80 Plus Power Supply Power: Not specified Modular: Not specified Fan Size: Not specified Efficiency Rating: Not specified Form Factor: Not specified Features: None
Specification
| Key Features | |
| Certification | 80 Plus |
| Fan Size | 120mm |
| Input | |
| Voltage | 230V |
| Output | |
| Total Power | 500W |
| Connector | |
| Main Power | 24 (20+4)Pin x1 |
| CPU | 4+4Pin |
| PCI-E | PCI-E (6+2)Pin x1 |
| SATA | 400mm+150mm x1 |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 02-year warranty |








