
ASUS ROG LOKI SFX-L 750W 80 Plus Platinum Power Supply Price in Bangladesh
Product Code: PSU400324905
৳25,900
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: ASUS ROG LOKI SFX-L 750W 80 Plus Platinum Power Supply Power: Not specified Modular: Not specified Fan Size: Not specified Efficiency Rating: Not specified Form Factor: Not specified Features: None
Specification
| Key Features | |
| Efficiency (Approx.) | 90% at 20% Load 92% at 50% Load 89% at 100% Load |
| Certification | 80Plus Platinum Certification |
| Fan Size | 120 mm |
| Lighting Effect | ARGB |
| Output | |
| Modular Type | Fully modular |
| Total Power | 750W |
| AC Input | 100-240Vac |
| DC Output | +3.3V +5V +12V -12V +5Vsb |
| Connector | |
| Main Power | 24/20-pin x 1 |
| CPU | 4+4-pin x 2 |
| PCI-E | PCI-E 16-pin x 1 PCI-E 8-pin x 3 |
| SATA | 6 |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 10 years |








