
Antec META V350 350W Power Supply Price in Bangladesh
Product Code: PSU502644915
৳2,950
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Antec META V350 350W Power Supply Power: Not specified Modular: Not specified Fan Size: Not specified Efficiency Rating: Not specified Form Factor: Not specified Features: None
Specification
| Key Features | |
| Continuous Power | 350 Watt |
| Fan Size | 120 mm |
| Input | |
| Voltage | 100VAC - 240VAC |
| Frequency Range | 47-63Hz |
| Current | 4A |
| Output | |
| Total Power | 350W |
| AC Input | 230VAC 4A 47-63Hz |
| DC Output | +3.3V, +5V, +12V, -12V, +5Vsb |
| Connector | |
| Main Power | 24-pin M/B Connectors x1 |
| CPU | 8(4+4)pin CPU Connectors x1 |
| PCI-E | 8(6+2)pin PCI-E Connectors x1 |
| SATA | SATA Connectors x3 |
| Molex | Molex Connectors x2 |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 3 Years replacement warranty including Burn Cases |







