
Acer AC-650 650W 80 Plus Bronze Full Modular Power Supply Price in Bangladesh
Product Code: PSU231644070
৳5,800
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Acer AC-650 650W 80 Plus Bronze Full Modular Power Supply Power: Not specified Modular: Not specified Fan Size: Not specified Efficiency Rating: Not specified Form Factor: Not specified Features: None
Specification
| Key Features | |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Fan Size | 120mm |
| Input | |
| Voltage | 230V |
| Output | |
| Modular Type | Full Modular |
| Total Power | 650W |
| Connector | |
| Main Power | 24 (20+4)Pin x1 |
| PCI-E | PCI-E (6+2)Pin x2 |
| SATA | 350mm+150mm x1 |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 5 Years |








