
1STPLAYER NGDP ATX 3.1 GOLD 1000W 80 Plus Gold Full Modular Power Supply Price in Bangladesh
Product Code: PSU963651719
৳16,100
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: 1STPLAYER NGDP ATX 3.1 GOLD 1000W 80 Plus Gold Full Modular Power Supply Power: Not specified Modular: Not specified Fan Size: Not specified Efficiency Rating: Not specified Form Factor: Not specified Features: None
Specification
| Key Features | |
| Efficiency (Approx.) | 88.70 % at full load |
| Certification | 80 PLUS GOLD |
| Fan Size | 120 mm FDB |
| Input | |
| Voltage | 100 - 240 Vac |
| Frequency Range | 50-60Hz |
| Current | 12 - 6A |
| Output | |
| Modular Type | Full Modular |
| Total Power | 1000W |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 10 years |








