
1stPlayer FK 300W Power Supply Price in Bangladesh
Product Code: PSU856458204
৳2,250
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: 1stPlayer FK 300W Power Supply Power: Not specified Modular: Not specified Fan Size: Not specified Efficiency Rating: Not specified Form Factor: Not specified Features: None
Specification
| Key Features | |
| Efficiency (Approx.) | None 80+ |
| Certification | None 80+ |
| Fan Size | Fan Size120MM Hydraulic Bearing |
| Lighting Effect | No |
| Input | |
| Voltage | Input Voltage100-240 VAC |
| Frequency Range | Input Frequency50-60Hz |
| Current | 6A |
| Output | |
| Modular Type | Non-Modular |
| Total Power | 300W |
| AC Input | Input Voltage: 100-240 VAC Input Current: 8/10A MAX Input Frequency: 50-60Hz |
| Input Voltage | 100-240 VAC Input Current |
| DC Output | 300W |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 03 years warranty |








