
Xiaomi Redmi V22FAB-RA 21.45" FHD Monitor Price in Bangladesh
Product Code: MON237519874
৳9,400
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Xiaomi Redmi V22FAB-RA 21.45" FHD Monitor Resolution: Not specified Display: Not specified Refresh Rate: Not specified Ports: Not specified Features: None
Specification
| Display Features | |
| Display Size | 21.45 Inch |
| Display Type | LED |
| Panel Type | VA |
| Resolution | FHD (1920 x 1080) |
| Aspect Ratio | 16: 9 |
| 16 | 9 |
| Viewing Angle | 178° |
| Brightness | 300 cd / m2 |
| Contrast Ratio | 3000: 1 |
| 3000 | 1 |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Color Support | 16.7 Million |
| Color Gamut | 72% NTSC |
| Response Time | 6 ms |
| Video Features | |
| Low Blue Light | Yes |
| Audio Features | |
| Speaker (Built In) | No |
| Connectivity | |
| VGA | VGA |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Mechanical Design | |
| Vesa Wall Mount | Yes |
| Physical Specification | |
| Color | Black |
| Dimension | 495x165x381mm |
| Weight | 2.5 kg |
| Power | |
| Power Consumption | 24W |
| Warranty Information | |
| Warranty | 1 Year Warranty |








