
Xiaomi Redmi P27FBB-RA 27" FHD 100Hz Professional Monitor Price in Bangladesh
Product Code: MON696058762
৳15,600
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Xiaomi Redmi P27FBB-RA 27" FHD 100Hz Professional Monitor Resolution: Not specified Display: Not specified Refresh Rate: Not specified Ports: Not specified Features: None
Specification
| Display Features | |
| Display Size | 27-inch |
| Display Type | LED |
| Panel Type | IPS |
| Resolution | FHD (1920x1080) |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| 16 | 9 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Response Time | 6ms |
| Curvature | Flat |
| Audio Features | |
| Speaker (Built In) | N/A |
| Connectivity | |
| Display Port | 1x DisplayPort |
| HDMI | 1x HDMI |
| Mechanical Design | |
| Vesa Wall Mount | 75 x 75mm |
| Physical Specification | |
| Color | Black |
| Dimension | 680 x 110 x 430mm |
| Weight | 4.84 kg |
| Warranty Information | |
| Warranty | 1 Year Warranty |








