Xiaomi Redmi P27FBB-RA 27" FHD 100Hz Professional Monitor
Xiaomi Redmi P27FBB-RA 27" FHD 100Hz Professional Monitor Price in Bangladesh
Key Features
Model: Xiaomi Redmi P27FBB-RA 27" FHD 100Hz Professional Monitor Resolution: Not specified Display: Not specified Refresh Rate: Not specified Ports: Not specified Features: None
Specification
Display Features
Display Size27-inch
Display TypeLED
Panel TypeIPS
ResolutionFHD (1920x1080)
Aspect Ratio16:9
169
Refresh Rate100Hz
Response Time6ms
CurvatureFlat
Audio Features
Speaker (Built In)N/A
Connectivity
Display Port1x DisplayPort
HDMI1x HDMI
Mechanical Design
Vesa Wall Mount75 x 75mm
Physical Specification
ColorBlack
Dimension680 x 110 x 430mm