ThundeRobot Thor JF24F200P 23.8" 200Hz FHD Fast VA Gaming Monitor
ThundeRobot Thor JF24F200P 23.8" 200Hz FHD Fast VA Gaming Monitor Price in Bangladesh
Key Features
Model: ThundeRobot Thor JF24F200P 23.8" 200Hz FHD Fast VA Gaming Monitor Resolution: Not specified Display: Not specified Refresh Rate: Not specified Ports: Not specified Features: None
Specification
Display Features
Display Size23.8 inches
Display TypeLED
Panel TypeFast VA
ResolutionFull HD (1920×1080)
Display SurfaceAnti-glare
Aspect Ratio16:9
169
Viewing Angle178° H / 178° V
Brightness250 cd/m²
Contrast Ratio3000:1
30001
Refresh Rate200Hz
Response Time1ms
CurvatureFlat
Video Features
Low Blue LightYes
Audio Features
Speaker (Built In)N/A
Connectivity
Display Port1x DisplayPort
HDMI2x HDMI
Audio JackYes
Mechanical Design
TiltFront 5°±2° ~ Rear 20°±2°
Vesa Wall MountVESA 100 x 100mm or Stand
Physical Specification
ColorBlack
Dimension542.1 × 410.8 × 214.6 mm