
PC Power PP-X2603 WH Web Mesh mAtx Case with Power Supply Price in Bangladesh
Product Code: CAS477137823
৳3,100
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: PC Power PP-X2603 WH Web Mesh mAtx Case with Power Supply Motherboard Support: Not specified Case Type: Not specified Pre-Installed Fans: Not specified Material: Not specified Features: None
Specification
| Case Type | |
| Type | Mini Tower |
| Front Panel | Spider Web Mash |
| Motherboard Support | Micro-ATX, Mini ITX |
| External Features | |
| Color(s) | White |
| Dimensions | 360*200*455mm |
| Pre- Installed Fans | 2 ARGB M/B Sync: 1 RGB FAN 80CM |
| 2 ARGB M/B Sync | 1 RGB FAN 80CM |
| I/O Port | 2x USB, 2x 3.5mm Jack |
| Additional Feature | |
| PSU | Yes |
| Clearance Space | |
| Maximum CPU Cooler Height | 150mm |
| Maximum Graphics Card Length | 270mm |
| Warranty | |
| Warranty | No Warrantry |








