
PC Power PG-H650 Iceland Edge WH ATX ARGB Gaming Casing Price in Bangladesh
Product Code: CAS761540842
৳10,400
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: PC Power PG-H650 Iceland Edge WH ATX ARGB Gaming Casing Motherboard Support: Not specified Case Type: Not specified Pre-Installed Fans: Not specified Material: Not specified Features: None
Specification
| Case Type | |
| Type | Mini Tower |
| Tempered Glass Panel | Front Panel, Left panel |
| Motherboard Support | ATX/Micro ATX/Mini ATX (Support Back plug cable) |
| External Features | |
| Color(s) | Black |
| Dimensions | 415 x 295 x 368mm |
| Pre- Installed Fans | Rear: 1 x 120mm Top: 3 x 120mm Motherboard: 120mm x 2 |
| Rear | 1 x 120mm Top |
| Drive Bays | 3.5 HDD*2, 2.5 SSD*2 |
| I/O Port | USB 1.0 x 2 + HD Audio + USB 3.0 x 1 |
| Clearance Space | |
| Maximum CPU Cooler Height | 175mm |
| Maximum Graphics Card Length | 400mm |
| Warranty | |
| Warranty | No Warrantry |








