
PC Power PCGM22U 21.5" IPS FHD 100Hz Borderless Gaming Monitor Price in Bangladesh
Product Code: MON256515944
৳10,500
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: PC Power PCGM22U 21.5" IPS FHD 100Hz Borderless Gaming Monitor Resolution: Not specified Display: Not specified Refresh Rate: Not specified Ports: Not specified Features: None
Specification
| Display Features | |
| Display Size | 21.5-inch |
| Display Type | LED |
| Panel Type | IPS |
| Resolution | FHD (1920×1080) |
| Viewing Angle | 178/178 Degree |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Color Gamut | 100% sRGB |
| Response Time | 5ms |
| Curvature | Flat |
| Audio Features | |
| Speaker (Built In) | Yes |
| Speaker Details | 2W/4Ω |
| Connectivity | |
| VGA | Yes |
| HDMI | Yes |
| Audio Jack | Yes |
| Mechanical Design | |
| Vesa Wall Mount | Yes |
| Physical Specification | |
| Color | White |
| Power | |
| Power Consumption | 24W |
| Warranty Information | |
| Warranty | 3 years |








