
PC Power ICEBERG V2 BK Mid Tower Gaming Casing Price in Bangladesh
Product Code: CAS967233121
৳5,700
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: PC Power ICEBERG V2 BK Mid Tower Gaming Casing Motherboard Support: Not specified Case Type: Not specified Pre-Installed Fans: Not specified Material: Not specified Features: None
Specification
| Case Type | |
| Type | Mid Tower |
| Tempered Glass Panel | Left Side Panel |
| Motherboard Support | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| External Features | |
| Color(s) | Black |
| Expansion Slots | 7 |
| Pre- Installed Fans | 7 pre-installed ARGB fans (1x 12cm Master, 6x 12cm Slaver) |
| I/O Port | USB 3.0, Type-C and HD audio |
| Clearance Space | |
| Maximum CPU Cooler Height | 240mm |
| Maximum Graphics Card Length | 380mm |
| Warranty | |
| Warranty | No Warrantry |








