
PC Power Ice Cube 2024 BK mATX ARGB Gaming Casing Price in Bangladesh
Product Code: CAS698577595
৳3,600
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: PC Power Ice Cube 2024 BK mATX ARGB Gaming Casing Motherboard Support: Not specified Case Type: Not specified Pre-Installed Fans: Not specified Material: Not specified Features: None
Specification
| Case Type | |
| Type | Mini Tower |
| Tempered Glass Panel | Front Panel, Left panel |
| Motherboard Support | mATX, Mini-ITX |
| External Features | |
| Color(s) | Black |
| Dimensions | 350*270*350mm |
| Pre- Installed Fans | 5 x 120mm ARGB fans |
| Drive Bays | 3.5 HDD*1, 2.5 SSD*2 |
| I/O Port | 1*USB 3.0 + 2*USB 1.0 + HD audio |
| Clearance Space | |
| Maximum CPU Cooler Height | 185mm |
| Maximum Graphics Card Length | 340mm |
| Maximum PSU Length | ATX |
| Warranty | |
| Warranty | No Warrantry |








