
PC Power Dark Flow Mesh Elite Mid Tower ATX Gaming Case White Price in Bangladesh
Product Code: CAS896520623
৳3,100
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: PC Power Dark Flow Mesh Elite Mid Tower ATX Gaming Case White Motherboard Support: Not specified Case Type: Not specified Pre-Installed Fans: Not specified Material: Not specified Features: None
Specification
| Case Type | |
| Type | Mid Tower |
| Tempered Glass Panel | Yes |
| Motherboard Support | ATX, Micro-ATX, ITX |
| External Features | |
| Color(s) | White |
| Material | SPCC |
| Dimensions | 340 x 210 x 435mm |
| Fan Support | 1 x 120mm Master fan 3 x 120mm Slaver fan |
| Pre- Installed Fans | 4x120mm ARGB |
| I/O Port | 1 x USB 3.0, 1 x USB 1.0, HD Audio x 1 |
| Warranty | |
| Warranty | No Warranty |








