
PC Power Crystal Mesh V3 BK ATX Desktop Gaming Casing Price in Bangladesh
Product Code: CAS176853236
৳5,200
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: PC Power Crystal Mesh V3 BK ATX Desktop Gaming Casing Motherboard Support: Not specified Case Type: Not specified Pre-Installed Fans: Not specified Material: Not specified Features: None
Specification
| Case Type | |
| Type | Mid Tower |
| Tempered Glass Panel | Front Panel, Left panel |
| Motherboard Support | ATX/MICRO ATX/E-ATX |
| External Features | |
| Color(s) | Black |
| Dimensions | 390 x 215 x 485mm |
| Pre- Installed Fans | Rear: 1x12cm Front: 3*12cm |
| Rear | 1x12cm Front |
| Drive Bays | 3.5 HDD*2, 2.5 SSD*2 |
| I/O Port | 2 x USB 1.0, 1 x USB 3.0, HD Audio |
| Additional Feature | |
| PSU | Not Include |
| Clearance Space | |
| Maximum CPU Cooler Height | 165mm |
| Maximum Graphics Card Length | 340mm |
| Warranty | |
| Warranty | No Warrantry |








