LG UltraFine 32UN650K-W 32" 4K UHD IPS Monitor
LG UltraFine 32UN650K-W 32" 4K UHD IPS Monitor Price in Bangladesh
Key Features
Model: LG UltraFine 32UN650K-W 32" 4K UHD IPS Monitor Resolution: Not specified Display: Not specified Refresh Rate: Not specified Ports: Not specified Features: None
Specification
Display Features
Display Size31.5-inch
Display TypeLED
Panel TypeIPS
Resolution4K (3840 x 2160)
Pixel pitch(MM)0.18159 x 0.18159 mm
Aspect Ratio16:9
169
Viewing Angle178º(R/L), 178º(U/D)
BrightnessBrightness (Min.) [cd/m²]: 280 Brightness (Typ.) [cd/m²]: 350
Brightness (Min.) [cd/m²]280 Brightness (Typ.) [cd/m²]
Contrast RatioContrast Ratio (Min.): 700:1 Contrast Ratio (Typ.): 1000:1
Contrast Ratio (Min.)700
Refresh Rate60Hz
Response Time5ms (GtG at Faster)
HDRHDR 10
CurvatureFlat
Video Features
Flicker FreeYes
G-Sync SupportDynamic Action Sync
Black StabilizerYes Color Calibrated
Audio Features
Speaker (Built In)Yes
Speaker DetailsSpeaker Channel: 2.0ch Maxx Audio
Speaker Channel2.0ch Maxx Audio
Speaker Output5W x 2
Microphone (Built In)Yes
Connectivity
Display Port1x DP
HDMI2x HDMI
Audio JackHeadphone Out: 3-pole (Sound Only)
Headphone Out3-pole (Sound Only)
Mechanical Design
Tilt-5~15°
Vesa Wall Mount100 x 100 mm
Physical Specification
DimensionWith Stand (WxHxD): 28.1" x 23.5" x 8.9" (Up), 28.1" x 19.1" x 8.9" (Down) Without Stand (WxHxD): 28.1" x 16.5" x 1.8"
With Stand (WxHxD)28.1" x 23.5" x 8.9" (Up), 28.1" x 19.1" x 8.9" (Down) Without Stand (WxHxD)
WeightWith Stand Weight: 18.1 lbs Without Stand Weight: 14.3 lbs
With Stand Weight18.1 lbs Without Stand Weight
Power
TypeExternal Power(Adapter)
Power ConsumptionDC Off (Max): Less than 0.3W Input: 100-240 Vac, 50/60 Hz Power Consumption (Max.): 65 W Power Consumption (Typ.): 45 W Power Save/Sleep Mode (Max): Less than 0.5W
DC Off (Max)Less than 0.3W Input
Voltage100~240V (50/60Hz)