
LG 22MK430H-B 22" Full HD IPS LED Monitor with AMD FreeSync Price in Bangladesh
Product Code: MON654558418
৳12,300
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: LG 22MK430H-B 22" Full HD IPS LED Monitor with AMD FreeSync Resolution: Not specified Display: Not specified Refresh Rate: Not specified Ports: Not specified Features: None
Specification
| Display Features | |
| Display Size | 22 inch |
| Panel Type | IPS |
| Resolution | FHD (1920x1080) |
| Pixel pitch(MM) | 0.24795 x 0.24795 |
| Display Surface | Anti glare ,3H |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| 16 | 9 |
| Viewing Angle | 178 / 178 |
| Brightness | 250(Typ), 200(min) cd/m2 |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| 1000 | 1 (Typ.) |
| Color Support | 16.7M Colors |
| Color Gamut | 72% |
| Response Time | 5ms (Faster) |
| Video Features | |
| Color Temperature Selection | Yes |
| Flicker Free | Yes |
| Free Sync Support | Adaptive Sync |
| HDCP | Yes (1.4) |
| Others | Smart Energy Saving DDC/CI Plug & Play Super+ Resolution Automatic Standby Black Level Black Stabilizer DAS Mode Response Time Control OnScreen Control (OSC) Crosshair Gamma Control DFC R/G/B Color Control |
| Audio Features | |
| Speaker (Built In) | No |
| Connectivity | |
| HDMI | Yes x 1 |
| Audio Jack | Yes |
| D-Sub | Yes (1ea) |
| Mechanical Design | |
| Tilt | -5~20 Degree |
| Vesa Wall Mount | 75 x 75 |
| Security Locker | OSD Lock |
| Physical Specification | |
| Color | Black |
| Dimension | With Stand (WxHxD) 20.1" x 15.6" x 7.2" Without Stand (WxHxD) 20.1" x 12.0" x 1.5" Shipping Dimensions (WxHxD) 25.2" x 4.9" x 14.4" |
| Weight | Shipping Weight 8.4 lbs With Stand Weight 6.2 lbs Without Stand Weight 5.5 lbs |
| Power | |
| Type | Adapter |
| Voltage | 100~240V, 50/60Hz |
| Others | DC Off: Under 0.3W Power Save/Sleep Mode (Max.): Under 0.3W Normal On (factory out condition Typ.) 29W Output 19V/1.3A EPA condition Typ. 25W |
| DC Off | Under 0.3W Power Save/Sleep Mode (Max.) |
| Warranty Information | |
| Warranty | 03 years |








