
HP V22v G5 21.5 Inch FHD Monitor Price in Bangladesh
Product Code: MON566520471
৳12,700
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: HP V22v G5 21.5 Inch FHD Monitor Resolution: Not specified Display: Not specified Refresh Rate: Not specified Ports: Not specified Features: None
Specification
| Display Features | |
| Display Size | 21.5 Inch |
| Display Type | FHD LED |
| Panel Type | VA |
| Resolution | FHD (1920 x 1080) |
| Pixel pitch(MM) | 0.25 x 0.24mm |
| Display Surface | Anti-glare |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| 16 | 9 |
| Viewing Angle | 178 Degree/178 Degree |
| Brightness | 250 nits |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| 3000 | 1 |
| Refresh Rate | 75Hz |
| Response Time | 5ms (Gray to Gray) |
| Video Features | |
| Flicker Free | Yes |
| Low Blue Light | Yes |
| Free Sync Support | Yes |
| Audio Features | |
| Speaker (Built In) | No |
| Connectivity | |
| VGA | 1x VGA |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Mechanical Design | |
| Tilt | - 5 degree - +20 degree |
| Height Adjustment | No |
| Vesa Wall Mount | 100 x 100mm |
| Physical Specification | |
| Color | Black |
| Dimension | 504.2 x 386.8 x 180.6mm (With Stand) |
| Weight | 2.8 kg (With Stand) |
| Power | |
| Power Consumption | 0.5W (Sleep) |
| Voltage | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Warranty Information | |
| Warranty | 03 years warranty. |








