
Golden Field Seaview M360 White Mini Tower Micro-ATX Gaming Case Price in Bangladesh
Product Code: CAS894701907
৳3,900
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Golden Field Seaview M360 White Mini Tower Micro-ATX Gaming Case Motherboard Support: Not specified Case Type: Not specified Pre-Installed Fans: Not specified Material: Not specified Features: None
Specification
| Case Type | |
| Type | Mini-Tower |
| Motherboard Support | M-ATX/ ITX |
| External Features | |
| Color(s) | White |
| Dimensions | 385 x 275 x 365mm |
| Fan Support | 7x 120mm |
| Pre- Installed Fans | 3 x 120mm ARGB |
| I/O Port | USB 3.0*1 & USB 2.0*2 & HD Audio |
| Clearance Space | |
| Maximum CPU Cooler Height | 370mm |
| Maximum Graphics Card Length | 160mm |
| Warranty | |
| Warranty | No Warranty |








