
Golden Field HONOR 2 White ATX Gaming Case Price in Bangladesh
Product Code: CAS749005976
৳3,350
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Golden Field HONOR 2 White ATX Gaming Case Motherboard Support: Not specified Case Type: Not specified Pre-Installed Fans: Not specified Material: Not specified Features: None
Specification
| Case Type | |
| Type | Mid Tower |
| Tempered Glass Panel | Acrylic Side Window |
| Motherboard Support | ATX |
| External Features | |
| Color(s) | White |
| Dimensions | 360 x 200 x 392mm |
| Fan Support | 7x 120mm |
| Pre- Installed Fans | 1 x 120mm ARGB Fan |
| I/O Port | USB 3.0*1 & USB 2.0*1 & HD Audio |
| Clearance Space | |
| Maximum CPU Cooler Height | 315mm |
| Maximum Graphics Card Length | 160mm |
| Warranty | |
| Warranty | No Warranty |








