
Dahua LM34-E330C 34" UltraWide WQHD Gaming Curved Monitor Price in Bangladesh
Product Code: MON929255969
৳47,400
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Dahua LM34-E330C 34" UltraWide WQHD Gaming Curved Monitor Resolution: Not specified Display: Not specified Refresh Rate: Not specified Ports: Not specified Features: None
Specification
| Display Features | |
| Display Size | 34" |
| Display Type | E-LED |
| Panel Type | VA |
| Resolution | WQHD (3440x1440) pixel |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| 21 | 9 |
| Viewing Angle | 178°(H)/178°(V) |
| Brightness | 350nits |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| 3000 | 1 |
| Refresh Rate | 165Hz |
| Color Support | 16.7M |
| Color Gamut | 120% sRGB, 85% NTSC, 85% DCI-P3, 85% Adobe RGB |
| Response Time | MPRT 1ms |
| Curvature | 1500R |
| Video Features | |
| Low Blue Light | Yes |
| Free Sync Support | Yes |
| Audio Features | |
| Speaker (Built In) | N/A |
| Connectivity | |
| Display Port | 1xDisplay Port1.4 |
| HDMI | 1xHDMI2.0 |
| Audio Jack | Yes |
| Mechanical Design | |
| Tilt | -5°±2°/15°±2° |
| Swivel | N/A |
| Pivot | N/A |
| Height Adjustment | N/A |
| Vesa Wall Mount | 75x75mm |
| Physical Specification | |
| Dimension | 808.65*129.59*363.33mm(without stand) |
| Weight | Net Weight: 7.24kg Gross Weight: 9.67kg |
| Net Weight | 7.24kg Gross Weight |
| Power | |
| Type | Adapter |
| Power Consumption | Consumption (Standard): TYP. 64W, MAX. 78 W Consumption (Standby): <0.5W |
| Consumption (Standard) | TYP. 64W, MAX. 78 W Consumption (Standby) |
| Voltage | AC 100-240V~50/60Hz 2.0A |
| Warranty Information | |
| Warranty | 03 years |








