
Dahua DHI-LM34-E330CA 34" WQHD 200hz Curved Gaming Monitor Price in Bangladesh
Product Code: MON479934625
৳49,400
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Dahua DHI-LM34-E330CA 34" WQHD 200hz Curved Gaming Monitor Resolution: Not specified Display: Not specified Refresh Rate: Not specified Ports: Not specified Features: None
Specification
| Display Features | |
| Display Size | 34" |
| Display Type | E-LED |
| Panel Type | VA |
| Resolution | WQHD (3440x1440) pixel |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| 21 | 9 |
| Viewing Angle | 178°(H)/178°(V) |
| Brightness | 300nits |
| Contrast Ratio | 3500:1 |
| 3500 | 1 |
| Refresh Rate | 200Hz |
| Color Support | 85 % |
| Response Time | MPRT 1ms |
| HDR | HDR 10 |
| Curvature | 1500R |
| Video Features | |
| Low Blue Light | Yes |
| Free Sync Support | Yes |
| Others | Adaptive sync |
| Connectivity | |
| Display Port | 1xDisplay Port1.4 |
| HDMI | 1xHDMI2.0 |
| Audio Jack | Yes |
| Mechanical Design | |
| Tilt | -5°±2°/15°±2° |
| Swivel | 40°±2°~40°±2° |
| Height Adjustment | 100mm±5mm |
| Vesa Wall Mount | 75x75mm |
| Physical Specification | |
| Color | Black |
| Dimension | 810.4×361.5×132.1mm |
| Weight | TBD |
| Power | |
| Type | Adapter |
| Power Consumption | Consumption (Standard): TYP. 47W, MAX. 70 W Consumption (Standby): <0.5W |
| Consumption (Standard) | TYP. 47W, MAX. 70 W Consumption (Standby) |
| Voltage | DC 19V 3.4A |
| Warranty Information | |
| Warranty | 03 years |








