Dahua DHI-LM34-E330CA 34" WQHD 200hz Curved Gaming Monitor
Dahua DHI-LM34-E330CA 34" WQHD 200hz Curved Gaming Monitor Price in Bangladesh
Key Features
Model: Dahua DHI-LM34-E330CA 34" WQHD 200hz Curved Gaming Monitor Resolution: Not specified Display: Not specified Refresh Rate: Not specified Ports: Not specified Features: None
Specification
Display Features
Display Size34"
Display TypeE-LED
Panel TypeVA
ResolutionWQHD (3440x1440) pixel
Aspect Ratio21:9
219
Viewing Angle178°(H)/178°(V)
Brightness300nits
Contrast Ratio3500:1
35001
Refresh Rate200Hz
Color Support85 %
Response TimeMPRT 1ms
HDRHDR 10
Curvature1500R
Video Features
Low Blue LightYes
Free Sync SupportYes
OthersAdaptive sync
Connectivity
Display Port1xDisplay Port1.4
HDMI1xHDMI2.0
Audio JackYes
Mechanical Design
Tilt-5°±2°/15°±2°
Swivel40°±2°~40°±2°
Height Adjustment100mm±5mm
Vesa Wall Mount75x75mm
Physical Specification
ColorBlack
Dimension810.4×361.5×132.1mm
WeightTBD
Power
TypeAdapter
Power ConsumptionConsumption (Standard): TYP. 47W, MAX. 70 W Consumption (Standby): <0.5W
Consumption (Standard)TYP. 47W, MAX. 70 W Consumption (Standby)
VoltageDC 19V 3.4A