
Dahua DHI-LM30-E330CA 30" 200Hz WFHD Curved Gaming Monitor Price in Bangladesh
Product Code: MON113222377
৳36,900
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Dahua DHI-LM30-E330CA 30" 200Hz WFHD Curved Gaming Monitor Resolution: Not specified Display: Not specified Refresh Rate: Not specified Ports: Not specified Features: None
Specification
| Display Features | |
| Display Size | 30" |
| Display Type | LED |
| Panel Type | VA |
| Resolution | WFHD (2560x1080) |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| 21 | 9 |
| Viewing Angle | 178°(H)/178°(V) |
| Brightness | 250 nits |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| 3000 | 1 |
| Refresh Rate | 200Hz |
| Color Support | 16.7M |
| Color Gamut | 120% sRGB, 85% NTSC, 90% DCI-P3, 83% Adobe RGB |
| Response Time | MPRT 1ms |
| Curvature | 1500R |
| Video Features | |
| Low Blue Light | Yes |
| G-Sync Support | Adaptive Sync |
| Audio Features | |
| Speaker (Built In) | N/A |
| Connectivity | |
| Display Port | 2*DP1.2(200HZ) |
| HDMI | 2*HDMI 2.0(180HZ) |
| Audio Jack | Yes |
| Mechanical Design | |
| Tilt | -5°±2°/15°±2° |
| Swivel | 25°±2° |
| Pivot | N/A |
| Height Adjustment | 115±5mm |
| Vesa Wall Mount | 75x75mm |
| Physical Specification | |
| Dimension | 701.1*317.6*121.7mm |
| Weight | Net Weight: 6.5kg Gross Weight: 9kg |
| Net Weight | 6.5kg Gross Weight |
| Power | |
| Type | External |
| Power Consumption | Consumption (Standard): Typical:48W , Max:55W Consumption (Standby): <0.5W |
| Consumption (Standard) | Typical |
| Voltage | DC 12V 4A |
| Warranty Information | |
| Warranty | 03 years |








