
Dahua DHI-LM19-A202Y 18.5" HD Monitor Price in Bangladesh
Product Code: MON242808081
৳8,700
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Dahua DHI-LM19-A202Y 18.5" HD Monitor Resolution: Not specified Display: Not specified Refresh Rate: Not specified Ports: Not specified Features: None
Specification
| Display Features | |
| Display Size | 18.5" |
| Display Type | LED Backlit Display |
| Panel Type | TN |
| Resolution | HD (1366x768) |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| 16 | 9 |
| Brightness | 250 cd/㎡(max) |
| Contrast Ratio | 600:1 |
| 600 | 1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Color Support | 16.7M |
| Response Time | 5ms |
| Curvature | Flat |
| Video Features | |
| Low Blue Light | Yes |
| Audio Features | |
| Speaker (Built In) | N/A |
| Connectivity | |
| VGA | VGA×1 |
| HDMI | HDMI×1 |
| Mechanical Design | |
| Vesa Wall Mount | 75x75mm (3.0"x3.0") |
| Physical Specification | |
| Color | Black |
| Dimension | 452.4 ( W ) x 279.1 ( H ) x 48.3 ( D ) |
| Weight | Net Weight ( kg ) 2.5 Gross Weight ( kg ) 3.5 |
| Power | |
| Type | DC 12V |
| Warranty Information | |
| Warranty | 3 Years |








