
Intel Core i3-12100 12th Gen Alder Lake Processor Price in Bangladesh
Product Code: PRO716576625
৳10,899
In Stock0 review(s)
Key Features
N/A
Specification
| Basic Information | |
| Processor | Intel Core i3-12100 12th Gen Alder Lake Processor (Tray) |
| Processor Warranty | 3 Years |
| Motherboard | MSI PRO H610M-E DDR4 mATX Motherboard |
| Motherboard Warranty | 3 Years |
| RAM | Team Elite Plus Red 8GB 3200MHz DDR4 U-DIMM Desktop RAM |
| RAM Warranty | Life time |
| Storage | Western Digital Green SN350 240GB M.2 NVMe Gen3 SSD |
| Storage Warranty | 3 Years |
| Casing | Monarch Mystery Box X5 Desktop Gaming Case |
| Casing Warranty | No Warranty |
| Power Supply | Antec META V350 350W Power Supply |
| Power Supply Warranty | 2 Years |








