
Zyxel P-661HNU-F1 300Mbps ADSL2+ Wireless Router Price in Bangladesh
Product Code: RTR299648258
৳1,200
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Zyxel P-661HNU-F1 300Mbps ADSL2+ Wireless Router Speed: Not specified Frequency: Not specified Antennas: Not specified Ports: Not specified Features: Not specified Additional: None
Specification
| Key Features | |
| Data Rate | 300 Mbps |
| Frequency | 2.4 GHz |
| Wireless | 802.11n, 802.11b, 802.11g |
| Interface | USB |
| Network Standard | IEEE 802.11b/g |
| Encryption | strong WPA data encryption |
| Ports | 4 |
| Power Source | |
| Power Mode | 12 Volts |
| Physical Dimension | |
| Dimension | 26 x 13.5 x 4.2 cm |
| Weight | 400 Grams |
| Color | White |
| Manufacturer warranty | |
| Warranty | 01 Year |








