
Zoook Panther Headphone with Mic Price in Bangladesh
Product Code: HPN237340144
৳1,700
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Zoook Panther Headphone with Mic Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Main Feature | |
| Frequency | 20HZ ~ 20KHZ |
| Impedance | 32Ω |
| Sound level/Sensitivity | 108dB±3dB |
| Connection Type | 3.5mm |
| Physical Specification | |
| Cable length | 1.8M |
| Connector | 3.5mm |
| Drivers | Φ40MM |
| Warranty | |
| Warranty | 06-Months |







