
Yison B4 Foldable Wireless Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN268608121
৳2,115
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Yison B4 Foldable Wireless Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Main Feature | |
| Sound level/Sensitivity | 93dB ± 3dB |
| Connection Type | Wireless |
| Microphone | Yes |
| Battery | 3.7V/110mAh |
| Duration | Charging time: About 1.5hours Standby time: About 188 hours Music time: About 5 hours Call time: About 3.5 hours |
| Charging time | About 1.5hours Standby time |
| Physical Specification | |
| Connector | Micro USB |
| Drivers | 10mm |
| Color | Red |
| Warranty | |
| Warranty | 3 Months Warranty |







