Ruijie RG-EW1800GX PRO 1800M Dual-Band Gigabit WiFi Router
Ruijie RG-EW1800GX PRO 1800M Dual-Band Gigabit WiFi Router Price in Bangladesh
Product Code: RTR752547528
Key Features
Data Rate1800Mbps
Antenna4 Antenna
Frequency2.4 GHz 5 GHz
WirelessWi-Fi 6
Interface1x 10/100/1000 Base-T WAN Port 4x 10/100/1000 Base-T LAN Ports
Network StandardWi-Fi 6 (802.11ac)
Physical Dimension
Dimension180 mm x 180 mm x 30 mm