
PC Power ECHO 35 RGB Gaming Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN989941605
৳1,500
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: PC Power ECHO 35 RGB Gaming Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 80-20000 Hz |
| Impedance | 32ohm |
| Sensitivity | 105±3dB |
| Input Jack | USB+3.5mm |
| Driver Diameter | 50mm |
| Connectivity | Wired |
| Others | Rated Input Power-30mW With Mic RGB Light Mic ENC Switches Light |
| Physical Specification | |
| Cable Length | 1.5M |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 1 Year Warranty |







