
Onikuma X80 Wired Gaming Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN937725707
৳1,700
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Onikuma X80 Wired Gaming Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20-20KHz |
| Impedance | 32ohm±15% |
| Sensitivity | 116dB±3dB |
| Input Jack | 3.5 audio |
| Driver Diameter | 50mm |
| Connectivity | Wired |
| Battery Life | 10H |
| Others | Active Noise Cancellation (ANC) IPX3, 7.1 Surround Sound game atmosphere light - RGB vocalism principle - Dynamic wireless delay time - 31-40 ms Protocols-HSP_V1.2,HFP_V1.8,A2DP_V1.3.2,AVRCP_V1.6.2 Decoding SBC, AAC LED Working Voltage: DC 5V ± 5% Working Current: 180mA |
| Active Noise Cancellation (ANC) IPX3, 7.1 Surround Sound game atmosphere light - RGB vocalism principle - Dynamic wirele | DC 5V ± 5% Working Current |
| Physical Specification | |
| Weight | 0.24kg |
| Color | Black |
| Other Features | |
| System Requirements | PC, computer, XBOX, cell phones, iPhones, iPads, tablets, and laptops |
| Microphone | |
| Pick-up Pattern | Omnidirectional |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01 Year Warranty |







