
Onikuma X32 Wired RGB Gaming Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN491652291
৳1,550
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Onikuma X32 Wired RGB Gaming Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20-20KHz |
| Impedance | 32ohm±15% |
| Sensitivity | 116dB±3dB |
| Input Jack | 3.5 audio |
| Driver Diameter | 50mm |
| Connectivity | Wired |
| Others | Flexible HD Mic LED Lights, Dynamic RGB Lighting Effect 360° Adjustable Rotatable Headset Stereo Sound, clear call, noise reduced, Ergonomic Design |
| Physical Specification | |
| Weight | 364g |
| Color | Black |
| Cable Length | 1.8m |
| Other Features | |
| System Requirements | Support Nintendo, Windows PC, Mac OS PC, iOS, Android, PS4, PS Vita, PSP |
| Microphone | |
| Pick-up Pattern | Omnidirectional |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01 Year Warranty |







