
Onikuma X29 RGB Gaming Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN688745184
৳1,250
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Onikuma X29 RGB Gaming Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20-20000Hz |
| Impedance | 32Ω ±15% |
| Sensitivity | 105dB ±3dB |
| Input Jack | 3.5mm Audio + Microphone Jack |
| Driver Diameter | 50mm |
| Connectivity | Wired |
| Physical Specification | |
| Color | Black |
| Cable Length | Approx. 2.2m |
| Other Features | |
| System Requirements | Compatibility: PC, Mac, PS4, PS5, Xbox, Nintendo Switch, Mobile Devices |
| Compatibility | PC, Mac, PS4, PS5, Xbox, Nintendo Switch, Mobile Devices |
| Microphone | |
| Sensitivity | -42dB ±3dB |
| Pick-up Pattern | Omnidirectional |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01 Year Warranty |







