
Onikuma X25 RGB Gaming Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN407148935
৳1,349
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Onikuma X25 RGB Gaming Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20-20000Hz |
| Impedance | 16Ω±15% |
| Sensitivity | 115±3dB |
| Input Jack | USB Power + 3.5mm Audio Jack |
| Driver Diameter | 50mm |
| Connectivity | Wired |
| Physical Specification | |
| Color | Black, White |
| Cable Length | Approx. 2.0m (6.5ft) |
| Microphone | |
| Sensitivity | -38±3dB |
| Impendance | ≤2.2kΩ |
| Pick-up Pattern | Omnidirectional |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01 Year Warranty |







