
Onikuma X22 Wired RGB Gaming Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN640519610
৳2,050
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Onikuma X22 Wired RGB Gaming Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20-20KHz |
| Impedance | 32ohm±15% |
| Sensitivity | 116dB±3dB |
| Input Jack | 3.5 audio |
| Driver Diameter | 50mm |
| Connectivity | Wired |
| Others | Cool RGB light effects to add to the gaming atmosphere 360 degree omnidirectional microphone, active noise reduction, clear voice Convenient wire control operation, which can control RGB lights, microphone switches, and volume adjustment Adaptive suspended headband and breathable earmuffs for comfortable wearing |
| Physical Specification | |
| Weight | 364g |
| Color | Black White |
| Cable Length | 1.8m |
| Other Features | |
| System Requirements | computers, laptops. For PS4, mobile phone, for iPad, MP3, MP4 |
| Microphone | |
| Pick-up Pattern | Omnidirectional |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01 Year Warranty |







