
Onikuma X12 RGB Gaming Headset Price in Bangladesh
Product Code: HPN973900144
৳2,050
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Onikuma X12 RGB Gaming Headset Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20-20000Hz |
| Impedance | 2ohm+/-15% |
| Sensitivity | 100+/-3dB |
| Input Jack | USB + 3.5mm |
| Driver Diameter | 40mm |
| Connectivity | Wired |
| Physical Specification | |
| Color | Black |
| Cable Length | about 2.2m |
| Microphone | |
| Microphone Size | 6 x 2.7mm |
| Sensitivity | -38db-b +/- 3db |
| Impendance | 2.2 kohm |
| Pick-up Pattern | Omnidirectional |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01 Year Warranty |







