
Onikuma X10 Wired Gaming Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN873499611
৳2,650
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Onikuma X10 Wired Gaming Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20-20,000Hz |
| Impedance | 32ohm±15% |
| Sensitivity | 116dB±3dB |
| Driver Diameter | 50mm |
| Connectivity | Wired |
| Others | Detachable mic with noise reduction Dual connectors: USB for LED, 3.5mm for audio Inline volume and mic switch controls Soft ear cushions for all-day comfort Adjustable 360° microphone arm Dynamic LED lighting for gaming aesthetics |
| Detachable mic with noise reduction Dual connectors | USB for LED, 3.5mm for audio Inline volume and mic switch controls Soft ear cushions for all-day comfort Adjustable 360° microphone arm Dynamic LED lighting for gaming aesthetics |
| Physical Specification | |
| Dimensions | 23.2 * 10.3 * 21/9.13 * 4.06 * 8cm |
| Weight | 519g/1.14lbs |
| Color | Black Pink |
| Cable Length | Approx. 2.2m/7.22ft |
| Other Features | |
| System Requirements | Compatible with PC, PS4, Xbox, and smartphones |
| Microphone | |
| Pick-up Pattern | Omnidirectional |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01 Year Warranty |







