
Onikuma GT826 Tri-mode Wireless Gaming Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN973748018
৳2,850
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Onikuma GT826 Tri-mode Wireless Gaming Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20-20KHz |
| Impedance | 32ohm±15% |
| Sensitivity | 116dB±3dB |
| Input Jack | 3.5 audio |
| Driver Diameter | 40mm |
| Connectivity | Bluetooth 5.4+2.4G wireless+ wired |
| Battery Capacity | 1000mAh |
| Battery Life | 20H |
| Others | RGB colorful lighting, breathing gradient lights, colorful and bright HD microphone, the microphone can rotate 120° A great addition to your desk setup Comfortable memory foam, comfortable to wear |
| Physical Specification | |
| Weight | 0.24kg |
| Color | Black |
| Cable Length | 2M |
| Other Features | |
| System Requirements | PC, computer, XBOX, cell phones, iPhones, iPads, tablets, and laptops |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01 Year Warranty |







