
Onikuma GT811 Wireless Bluetooth Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN988208754
৳2,399
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Onikuma GT811 Wireless Bluetooth Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20-20000Hz |
| Sensitivity | 115±3dB |
| Input Jack | 3.5mm Jack |
| Driver Diameter | 40mm |
| Connectivity | Bluetooth Version: 5.4 |
| Bluetooth Version | 5.4 |
| Battery Capacity | 500mAh |
| Battery Life | Approx. 55 hours |
| Others | Charging time: Approx. 2H Charging Interface: Type-C Audio Delay: 60ms Support Protocols: AVRCP1.6.2, A2DP1.3.2, HFP1.8, HSP1.2 Bluetooth Distance: Up to 15m |
| Charging time | Approx. 2H Charging Interface |
| Physical Specification | |
| Dimensions | 23cm x 22cm x 7cm |
| Weight | 0.6kg |
| Color | Black |
| Microphone | |
| Sensitivity | 42±3dB |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01 Year Warranty |







