
Onikuma B90 RGB Bluetooth Wireless Gaming Headset Price in Bangladesh
Product Code: HPN845228181
৳2,150
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Onikuma B90 RGB Bluetooth Wireless Gaming Headset Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20-20000Hz |
| Impedance | 32Ω ±15% |
| Driver Diameter | 40mm |
| Connectivity | Wireless |
| Battery Capacity | 800mAh |
| Battery Life | Play time: 7.5H |
| Play time | 7.5H |
| Others | Charging time: 2H Battery Indicator: LED Distance BL: 10 Meter |
| Charging time | 2H Battery Indicator |
| Physical Specification | |
| Color | Purple |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01 Year Warranty |







