
Onikuma B5 Tri-Mode RGB Wireless Gaming Headset Price in Bangladesh
Product Code: HPN300728313
৳3,500
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Onikuma B5 Tri-Mode RGB Wireless Gaming Headset Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20 Hz – 20 KHz |
| Impedance | Up to 32Ω |
| Driver Diameter | 40mm |
| Connectivity | 2.4G Wireless / Bluetooth |
| Battery Capacity | 850mAh |
| Battery Life | Charging Time: 1.5 hours |
| Charging Time | 1.5 hours |
| Others | Bluetooth Version: V5.3 Light Color: RGB Ear Coupling Style: Over-Ear Voltage Withstand Protection: 20V |
| Bluetooth Version | V5.3 Light Color |
| Physical Specification | |
| Color | White, Pink |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01 Year Warranty |







