
Onikuma B3 Wireless Gaming Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN894398495
৳2,650
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Onikuma B3 Wireless Gaming Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20-20KHz |
| Impedance | 32ohm±15% |
| Sensitivity | 116dB±3dB |
| Input Jack | 3.5 audio |
| Driver Diameter | 40mm |
| Connectivity | BT 5.3 |
| Battery Life | 45H |
| Others | Crystal Clear Call Comfortable & Foldable 3D stereo sound Customized RGB Lighting Effects ANC Microphone |
| Physical Specification | |
| Weight | 0.24kg |
| Color | Black |
| Other Features | |
| System Requirements | PC, computer, XBOX, cell phones, iPhones, iPads, tablets, and laptops |
| Microphone | |
| Pick-up Pattern | Omnidirectional |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01 Year Warranty |







