
Onikuma B100 RGB Wireless Gaming Headset Price in Bangladesh
Product Code: HPN552663689
৳2,699
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Onikuma B100 RGB Wireless Gaming Headset Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20-20000Hz |
| Impedance | 32Ω ±15% |
| Sensitivity | 105 ±3dB |
| Input Jack | 3.5mm |
| Driver Diameter | 50mm |
| Connectivity | Wired/Wireless/Bluetooth |
| Battery Capacity | 1000mAh |
| Others | LED Working Voltage: DC5V ±5% Working Current: ≤30mA |
| LED Working Voltage | DC5V ±5% Working Current |
| Physical Specification | |
| Color | Black, White |
| Microphone | |
| Microphone Size | 6 x 2.7mm |
| Sensitivity | –42 ±3dB |
| Impendance | ≤2.2kΩ |
| Pick-up Pattern | Omnidirectional |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01 Year Warranty |







