
OneOdio Pro C Wireless Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN810542161
৳5,550
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: OneOdio Pro C Wireless Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Impedance | 32 |
| Sensitivity | 110±3dB |
| Driver Diameter | 50mm |
| Connectivity | Wireless |
| Battery Capacity | 1000mAh |
| Others | Charging Time: 4-5 Hours Play Time: 110 hrs Bluetooth Version: 5.0 Effective transmission range: ≥10m |
| Charging Time | 4-5 Hours Play Time |
| Physical Specification | |
| Color | Black, Silver |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 2 Year |







