
OneOdio Monitor 80 Professional Wired Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN118085675
৳8,400
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: OneOdio Monitor 80 Professional Wired Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 10Hz-40KHz |
| Impedance | 250Ω |
| Sensitivity | 94dB ± 3dB |
| Driver Diameter | 40mm |
| Connectivity | Wired |
| Others | Plug Type: 3.5mm/6.35mm stereo Jack Input Power: 1600mW |
| Plug Type | 3.5mm/6.35mm stereo Jack Input Power |
| Physical Specification | |
| Color | Black |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 2 Year |







