
OneOdio Fusion A70 Bluetooth Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN872363423
৳5,600
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: OneOdio Fusion A70 Bluetooth Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20Hz-40KHz |
| Impedance | 32 |
| Sensitivity | 105±3dB 1kHz |
| Input Jack | 3.5mm/6.35mm |
| Driver Diameter | 40mm |
| Connectivity | Bluetooth |
| Battery Capacity | 650mAh |
| Others | Bluetooth Ver: Bluetooth 5.2 Wireless Range: >=10m Transmission Frequency: 2402MHz-2480MHz Play Time: 72 Hours |
| Bluetooth Ver | Bluetooth 5.2 Wireless Range |
| Physical Specification | |
| Color | Black |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 2 Year |







