
OneOdio Focus A10 ANC Wireless Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN838146016
৳8,600
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: OneOdio Focus A10 ANC Wireless Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20-20kHz |
| Impedance | 32 |
| Sensitivity | 94dB(At 1000Hz) |
| Driver Diameter | 40mm |
| Connectivity | Wireless |
| Battery Capacity | 750mAh |
| Others | Hybrid ANC Transparency mode Hi-Res Bluetooth Version: BES2300 V5.0 Charging Time: About 2.5 hours Bluetooth Range: I0m / 33ft Play Time: 50hrs |
| Hybrid ANC Transparency mode Hi-Res Bluetooth Version | BES2300 V5.0 Charging Time |
| Physical Specification | |
| Color | Black |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 2 Year |







